כמטריילס\\n\nשובלי מטוסים לא טבעיים שנובעים מריסוס של חומרים מסתוריים לשמיים ויוצרים עננים שהם לא ענני גשם. בוידאו הזה אפשר לראות את המגמה הברורה והיא ליצור ״שמיכה״ שמסתירה את השמש. לכמטריילס יש כנראה ריבוי אג׳נדות ואנחנו לא באמת יודעים את כולן.\n\nיש שיאמרו שזה פרוייקט של הנדסת אקלים שמטרתו היא להחזיר את קרני השמש למעלה ולקרר את העולם. יש שיגידו שמדובר בפרוייקט כלל עולמי לדילול אוכלוסיית העולם ויש שיגידו שזה הכל ביחד. מה שאנחנו יודעים בוודאות זה שאלו לא עננים טבעיים והם נוצרים על ידי מטוסים, בדרך כלל מעל הים ומתחת לשמש כשהרוח מביאה אותם אלינו.\n\nמי שרוצה ללמוד את הנושא לעומק ממקורות מבוססים מוזמן לבקר באתר הזה.\nwww.geoengineeringwatch.or - עולם שטוח - 227BackToFE

כמטריילס בישראל 16/4/2019

כמטריילס בישראל 16/4/2019

avishy Photo
avishy
1 שנה
97 צפיות
רוצה לראות את זה שוב מאוחר יותר?
היכנס כדי להוסיף סרטון זה לפלייליסט. התחברות
0 0
קטגוריה:
תיאור:

כמטריילס\"
\n
\nשובלי מטוסים לא טבעיים שנובעים מריסוס של חומרים מסתוריים לשמיים ויוצרים עננים שהם לא ענני גשם. בוידאו הזה אפשר לראות את המגמה הברורה והיא ליצור ״שמיכה״ שמסתירה את השמש. לכמטריילס יש כנראה ריבוי אג׳נדות ואנחנו לא באמת יודעים את כולן.
\n
\nיש שיאמרו שזה פרוייקט של הנדסת אקלים שמטרתו היא להחזיר את קרני השמש למעלה ולקרר את העולם. יש שיגידו שמדובר בפרוייקט כלל עולמי לדילול אוכלוסיית העולם ויש שיגידו שזה הכל ביחד. מה שאנחנו יודעים בוודאות זה שאלו לא עננים טבעיים והם נוצרים על ידי מטוסים, בדרך כלל מעל הים ומתחת לשמש כשהרוח מביאה אותם אלינו.
\n
\nמי שרוצה ללמוד את הנושא לעומק ממקורות מבוססים מוזמן לבקר באתר הזה.
\nwww.geoengineeringwatch.or

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית