*לחדשים - לפני שאתם צוללים לעולם השטוח תראו את זה*\n\n״עקומת פעמון הלמידה״\n\n-זה הוא ככל הנראה הכלי היחיד שיכול לעזור לנו ללמוד את העולם האמיתי.\n\nהעולם שלנו מלא בשקרים, הונאות ענק ועיוותי מציאות. בשני העשורים האחרונים החלה התעוררות מאוד גדולה שחושפת בפנינו את האמת האבסולוטית על העולם בנושאים רבים.\n\nהאמת הזאת לא נמצאת בקונצנזוס, לא בערוצי התקשורת המובילים ולא במוסדות האקדמיה והמדע הרשמיים.\n\nהאמת האבסולוטית מתחילה מהמחקר האישי של כל אחד מאיתנו, מחקר שבמהותו מושתת על איסוף נתונים אובססיבי מכל המקורות השונים, בין אם הם ממסדיים ובין אם פרטיים.\n\nרק לאחר מחקר מקיף מכל המקורות ניתן להגיע למציאות האמיתית שלנו.\nלרוב אנו מגלים שדעת הכלל והקונצנזוס לא נכונה ולא מתכתבת עם המציאות. הגיון ישר בשילוב עם השיטה המדעית הנגישה לכל אדם הם השילוב המנצח שיביא אותכם אל האמת.\nhttps://youtu.be/uNCD3AbfRU4\n\nבהצלחה במחקר!\n\nBack To FE - עולם שטוח - 204BackToFE

Back To FE - אל תכנסו לחקר העולם השטוח לפני שאתם רואים את זה!

Back To FE - אל תכנסו לחקר העולם השטוח לפני שאתם רואים את זה!

avishy Photo
avishy
1 שנה
176 צפיות
רוצה לראות את זה שוב מאוחר יותר?
היכנס כדי להוסיף סרטון זה לפלייליסט. התחברות
0 0
קטגוריה:
תיאור:
*לחדשים - לפני שאתם צוללים לעולם השטוח תראו את זה*
\n
\n״עקומת פעמון הלמידה״
\n
\n-זה הוא ככל הנראה הכלי היחיד שיכול לעזור לנו ללמוד את העולם האמיתי.
\n
\nהעולם שלנו מלא בשקרים, הונאות ענק ועיוותי מציאות. בשני העשורים האחרונים החלה התעוררות מאוד גדולה שחושפת בפנינו את האמת האבסולוטית על העולם בנושאים רבים.
\n
\nהאמת הזאת לא נמצאת בקונצנזוס, לא בערוצי התקשורת המובילים ולא במוסדות האקדמיה והמדע הרשמיים.
\n
\nהאמת האבסולוטית מתחילה מהמחקר האישי של כל אחד מאיתנו, מחקר שבמהותו מושתת על איסוף נתונים אובססיבי מכל המקורות השונים, בין אם הם ממסדיים ובין אם פרטיים.
\n
\nרק לאחר מחקר מקיף מכל המקורות ניתן להגיע למציאות האמיתית שלנו.
\nלרוב אנו מגלים שדעת הכלל והקונצנזוס לא נכונה ולא מתכתבת עם המציאות. הגיון ישר בשילוב עם השיטה המדעית הנגישה לכל אדם הם השילוב המנצח שיביא אותכם אל האמת.
\nhttps://youtu.be/uNCD3AbfRU4
\n
\nבהצלחה במחקר!
\n
\nBack To FE

הערות:

תגובה
הבא הפעלה אוטומטית